TravelBus: назва одна, а якість послуг різна

Останнім часом клієнти компанії «TravelBus» ставлять питання про те, чи ми є представниками однойменної компанії з міста Харків.
Відразу відповімо: Ні! Це дві абсолютно не пов’язані між собою компанії.

Було ухвалено рішення ретельно вивчити перевізника, думка клієнтів, залишена в інтернеті та написати цю статтю, виклавши свою думку про негативний досвід, який компанія з Харкова заробила за відносно короткий проміжок часу.

Трохи історії не завадить:

Адреса TravelBus.dp.ua був зареєстрований нами у листопаді 2014 року, на той момент ми успішно займалися пасажирськими перевезеннями з Дніпра по Україні та СНД. Перевозили екскурсійні групи, виконували приватні та vip-перевезення, трансфер для спортивних команд (хокей з шайбою, веслярі, футболісти), організовували трансфер відомих артистів, обслуговування знімальних груп, телеканалів, ЗМІ.

Наша компанія надає повний пакет документації, міжнародна ліцензія – це своєрідна гарантія мінімізації ризику позаштатних ситуацій.

До речі, ми не любимо хвалитися іменами та назвами, рідко фотографуємось із зірками, яких возимо. Тому що більше приділяємо увагу якості послуг.

Згідно з джерелом, компанія з Харкова, розмістила свій сайт наприкінці лютого 2017 року. На три роки пізніше, ніж це зробили ми.

Рівно стільки ж їм знадобилося, щоб заплямувати цю назву своїм ставленням до клієнта.

Не потрібно бути Шерлоком Холмсом, щоб «загуглити» — «travelbus відгуки», саме за цими або схожими запитами, ви дізнаєтеся всю правду про компанію TravelBus з Харкова, якій на відміну від наших принципів та підходу до своєї роботи мабуть наплювати на якість та власну репутацію. Це не наша думка, а думка незадоволених клієнтів, які в фарбах описують у своїх історіях на спеціальних майданчиках-відгуків, оцінюючи якість послуг компанії найнижчою оцінкою.

Нам справді шкода всіх клієнтів, які залишилися незадоволеними недобросовісністю перевізника з Харкова, але, на жаль, ми вплинути на ситуацію не можемо. Але, в наших силах зробити висновок, як робити не можна і ще раз переглянути всі пункти по відношенню до якості послуг, що надаються нами, і не допустити подібних помилок у компанії. Вибирайте професіоналів – вибирайте “TravelBus”Dnepr