Транспортне обслуговування корпоративних вечірок, банкетів, свят, ювілеїв

Попереду корпоратив? Намічається невелика вечірка чи грандіозний святковий захід, на який запрошено важливих гостей? Вирішили привітати співробітників поїздкою до дорогого ресторану, боулінг-центру чи організованим виїздом на пікнік? Не забудьте замовити мікроавтобус на корпоратив – це додасть зручності та представить компанію у вигідному світлі!

КорпоративНайвигідніше в компанії «TravelBus» орендувати мікроавтобус для корпоративу. Це недорого, зручно та здатно вирішити будь-яке завдання з розвезення гостей з банкету! Місткий транспорт допоможе доставити пасажирів до місця призначення, а після завершення заходу з комфортом розвезти всіх додому.

Влаштовуючи святкові заходи, дуже важливо належним чином опрацьовувати процес доставки гостей або запрошених учасників до місця призначення – це продемонструє щиру турботу про співробітників та покаже їхню важливість для компанії, позитивно позначившись на їхній лояльності. Просто замовте мікроавтобус на корпоративну вечірку – і ситуація буде вирішена з максимальним зиском!

Мікроавтобус на корпоратив!

Жоден святковий захід не може обійтися без транспорту. В офісі – це банально та нудно, співробітники і так проводять там левову частку свого часу. Правильнішим варіантом буде влаштувати виїзну вечірку, яка гарантовано підніме всім настрій!

Найвірнішим рішенням цієї ситуації замовити мікроавтобус на корпоратив.

Микроавтобус на корпоративНе кожен має у своєму розпорядженні власний транспорт, та й пошук призначеного місця може забрати багато сил та часу. Замовляти всім таксі – надто дорого. Набагато зручніше буде скористатися мікроавтобусом у Дніпрі та дістатися місця з максимальним комфортом!

Святкування Нового року, Дня народження компанії, корпоративний банкет, заміський пікнік, відзначення важливої ​​корпоративної події – наприклад, закриття важливої ​​угоди або укладання міжнародного контракту, поїздка на ділові переговори, семінар, зустріч бізнес-партнерів, трансфер на корпоративні банкети з нагоди великих свят знаменних дат – оренда мікроавтобуса у Дніпрі вирішить будь-яке корпоративне завдання з максимальною зручністю та ефективністю!

А найголовніше – спільне святкування у невимушеній обстановці допомагає співробітникам фірми розкріпачитися, налагодити дружні контакти та зміцнити спільний командний дух.

Мікроавтобус для корпоративу це не просто зручно. Такий підхід до вирішення транспортного питання дозволяє отримати одразу кілька вигод:

  • можливість колективної подорожі;
  • значна економія фінансів;
  • своєчасне подання;
  • провезення габаритного багажу.

Оренда автобуса для корпоративних перевезень дійсно коштує значно дешевше, ніж розвезення на таксі. Крім того, подібна поїздка комфортніша, якщо порівнювати з міським транспортом – ніякої тисняви ​​та задухи: мікроавтобус обладнаний сучасною системою клімат-контролю, завдяки чому поїздка на корпоратив чи будь-яке інше святкування у Дніпрі буде максимально комфортною!

Чим ще вигідне замовлення мікроавтобуса для корпоративу?

Підприємство, що надає автобус, за погодженням з керівництвом компанії може забезпечити посадку пасажирів у будь-якому зручному місці в Дніпрі, у тому числі збираючи учасників поїздки шляхом прямування або прямо з їхнього будинку. При цьому логістичні питання вирішує та сама транспортна компанія, а не замовник мікроавтобуса – це теж вкрай важливо.

Переклавши всі клопоти з організації маршруту на плечі професійних логістів, учасники корпоративу просто сідають у зручні крісла мікроавтобуса або мінівена та їдуть до місця призначення, не дбаючи ні про вибір маршруту, ні про майбутню стоянку автобуса, ні про зворотний шлях – за домовленістю мікроавтобус розвезе всіх гостей після завершення корпоративу. Це особливо актуально, коли святкування затягується до пізнього вечора чи ночі і тим більше відбувається в іншому місті.

corporativesЗміст такого транспорту для підприємства, особливо якщо він використовується час від часу, нерентабельно. Набагато простіше та вигідніше зателефонувати до транспортної компанії та підібрати автобус потрібної місткості!

Замовити мікроавтобус на корпоратив, свято, банкет чи інший захід – це найкраще та найоптимальніше рішення для організацій, які не мають власного транспорту для пасажирських перевезень. Просто зателефонуйте до «TravelBus», а про все інше ми домовимося!

Зручний автобус для обслуговування корпоративів!

Місце заходу вибирати вам, вирушити на природу, клуб, затишне кафе чи ресторан. І якщо перед вами постає питання, як дістатися всім колективом до місця святкування, відповідь лише одна – скласти список учасників та гостей, зателефонувати до «TravelBus» та замовити мікроавтобус на корпоративну вечірку на 8 посадкових місць.

Ви можете оформити замовлення на телефоні або скористатися формою замовлення на сайті. У будь-якому випадку, організовуючи обслуговування корпоративу з мікроавтобусом або мінівеном від нашої компанії, ви отримуєте високий рівень сервісу, відповідальне виконання всіх покладених на нас обов’язків, безпеку в дорозі та уважне ставлення до кожного клієнта!

Надання мікроавтобуса з висококваліфікованим водієм, який має великий стаж водіння і добре знає місто, позбавить багатьох проблем. Просто сідайте в автобус і їдьте на бенкет!

Перевезення пасажирів на корпоратив здійснюється не лише в межах міста, а й за попередньо обумовленим маршрутом Україною з виїздом з Дніпра. Напрочуд низькі ціни на транспортні послуги та знижки постійним клієнтам!