Пасажирські перевезення у Дніпрі

Компанія «TravelBus» пропонує мікроавтобус на замовлення пасажирських перевезень по Дніпру. Це можуть бути транспортний супровід весілля та інших урочистих подій, трансфер гостей міста, які приїхали на конференцію чи бізнес-зустріч, виїзди на спортивні заходи тощо.

Аренда микроавтобусаДля перевезення пасажирів Дніпром наша компанія використовує сучасний комфортний мінівен «Renault Trafic». Це невеликий мікроавтобус для доставки пасажирів по міських вулицях та бездоріжжю за будь-якої погоди. Мікроавтобус у Дніпрі компактний, мобільний та комфортний, а також має наступні переваги:

 • 8 місць для пасажирів. Така кількість ідеальна для невеликих груп людей та VIP-пасажирів;
 • мікроавтобус замовити з м’якими зручними сидіннями, оснащеними відкидними підлокітниками;
 • простору в салоні достатньо. Місця з боків, над головою та в ногах у пасажира буде багато;
  є ремені безпеки;
 • пасажирські перевезення у Дніпрі будуть комфортними та взимку та влітку, завдяки системі клімат контролю та тонованим вікнам;
 • можна зарядити телефон за допомогою зарядки USB;
 • у місткий багажник міститься будь-якого розміру багаж.

Наші клієнти можуть замовити мікроавтобус у Дніпрі на будь-який день тижня, до певного часу та місця призначення.

Компанія «TravelBus»  більше 15 років працює у сфері послуг перевезення пасажирів. Ми набули належного досвіду, зібрали команду професіоналів та готові забезпечити клієнтам гідний рівень сервісу. Тому оренда пасажирського мікроавтобуса надається у комплексі з такими перевагами:

 1. Ідеально чистий салон та кузов автомобіля. Ми доставимо максимально незручності своїм клієнтам, охайним транспортом.
 2. Відмінний технічний стан. Ми завжди готові прийняти замовлення мікроавтобуса, тому ретельно слідкуємо за його справністю.
 3. Автомобіль знаходиться у власності компанії. Наші клієнти не переплачуватимуть за посередництво.
 4. Оренда мікроавтобуса у Дніпрі здійснюється з водієм. Це фахівець у своїй професії, уважний за кермом та ввічливий із пасажирами.
 5. Замовник, орендуючи мікроавтобус-Дніпропетровськ, оплачує за фактичним кілометражем.
 6. Сплатити послуги мікроавтобуса можна готівкою або безготівковим способом, на вибір клієнта.

Оренда мікроавтобуса у Дніпрі можлива у будь-який час доби. Ви призначаєте дату та час, а ми беремо на себе організацію транспортного супроводу.

Як замовити послугу перевезення мікроавтобусом у місті Дніпро

Зауважте, що замовляти мікроавтобуси до 8 місць необхідно заздалегідь! Це пов’язано з великим попитом на транспортний супровід компанією «TravelBus». Щоб напевно забезпечити свій захід транспортом, зв’яжіться з нами заздалегідь.

Замовити мікроавтобуси на 8 місць, ви зможете:

 • за телефоном +38 (098) 481-61-61. Менеджер уточнить усі деталі транспортного супроводу, а також відповість на всі питання, що цікавлять;
 • через кнопку зворотнього зв’язку. Тут заповніть спеціальну форму із зазначенням вашого імені, контактної інформації, дату поїздки та кількість пасажирів.

Наша компанія надасть мікроавтобус 8 місць за вказаною адресою. Ми не прив’язані до певного місця відправлення. Це може бути під’їзд вашого будинку чи будь-який інший пункт. У процесі поїздки можна змінити маршрут, зробити незаплановану зупинку.