Наші послуги

Оренда мікроавтобуса та мінівена у Дніпрі.

Оренда мікроавтобуса та мінівена в Дніпрі з кожним роком стає все популярнішою. Це відмінне рішення для туристичних та ділових поїздок, перевезення гостей та багажу. Не важливо, який у вашого заходу рівень. Поїздка на комфортабельному мінівені (мікроавтобус) від компанії TravelBus – це запорука успішного початку, куди б ви не прямували!

При цьому поїхати на орендованому мікроавтобусі можна будь-куди – як в інше місто, так і за кордон.

ПОСЛУГИ МІКРОАВТОБУСА:

 • Трансфер до аеропорту, вокзалу, готелю
 • Пасажирські перевезення на море та уїк-енд
 • Поїздки за місто, на турбазу, бази відпочинку Дніпро (Дніпропетровська область)
 • Командні поїздки на спортивні змагання
 • Оренда мікроавтобуса для екскурсій
 • Паломницькі поїздки з Дніпра Україною
 • Транспортне обслуговування заходів весілля, ювілей, корпоративні вечірки, дитячі свята

Послуги мікроавтобуса та мінівена від компанії «TravelBus» —  за вигідною ціною. Погодинна оренда мікроавтобуса (весілля, екскурсія, трансфер) або можна на далекі відстані по кілометражу. Якщо проблема з проїздом ґрунтовою або сільською дорогою, система безпеки мінівену дозволяє легко впоратися з будь-якою дорогою!

Услуги микроавтобуса

Оренда мікроавтобуса у Дніпрі 

Турбота про зручність у дорозі – не важливо, самі ви збираєтеся в подорож або займаєтеся логістичною підготовкою для своїх гостей або бізнес-партнерів – це гарантія того, що поїздка не стане виснажливою і викличе виключно приємні емоції. Особливо важливо це у світі бізнесу: від того, як і чим добиралися до вас клієнти, колеги та партнери, залежить їхня зговірливість та бажання співпрацювати.

Така послуга стає ще більш затребуваною, якщо ваші гості погано знайомі з містом або везуть багато поклажі. Оренда мікроавтобуса у Дніпрі вирішить ці питання з максимальною результативністю!

Чим вигідна оренда мікроавтобусів?

Мікроавтобус має меншу вагу, ніж звичайний рейсовий автобус. Хоча мікроавтобус мають набагато більше переваг:

 • Вища швидкість, ніж у великих автобусів
 • Найкраща маневреність – мікроавтобус проїде будь-якою дорогою
 • Можливість перевозити великогабаритний багаж (велосипед, коляска)
 • Оренда мікроавтобуса набагато дешевша

Не менш важливий плюс такого транспорту – це можливість прокласти власний маршрут, а не задовольнятися рішенням логістів компанії. Наприклад, якщо при поїздці на наукову конференцію в інше місто вам захотілося оглянути місцеві визначні пам’ятки, зупинитися перекусити дорогою або заглянути в магазин за сувенірами, це легко можна зробити – ви платите за час оренди і можете їхати туди, куди вам заманеться.

І ще кілька моментів. Можна подорожувати поїздом, літаком, водними видами транспорту, але цілком очевидно, що робити це за допомогою орендованого мікроавтобуса набагато зручніше. Не потрібно робити ніяких пересадок, турбуватися про збереження свого багажу, поспішати на вокзал. Багато хто приїжджає до місця посадки заздалегідь, щоб не запізнитися в пробках, і цілу годину чекає на подачу транспортного засобу. Пробки та непередбачені затримки іноді збивають із графіка, але у випадку з орендою мікроавтобуса таких незручностей немає – він подається в обумовлений час прямо до вашої оселі!

Поїздки мікроавтобусом містом Дніпро 

Оренда мікроавтобуса до 8 місць набагато вигідніша. Тим більше, якщо ви з багажем, адже за нього доведеться доплачувати.

Доїхати до вокзалу, зустріти гостей в аеропорту, дістатися на інший кінець міста компанією вісім людей, поїхати в гості з коляскою та маленькою дитиною, розвезти гостей з корпоративу, домовитися про постійне перевезення співробітників на роботу чи з роботи, забрати знайомих з концерту, відвезти дітей в аквапарк або в кафе на святкування дня народження… На орендованому мікроавтобусі зробити все це буде набагато зручніше та недорого!

Поїздки мікроавтобусом по Україні 

Оренда мікроавтобуса та мінівена в Дніпрі – це чудове рішення для поїздки Україною! Якщо рейсовий транспорт обслуговує лише великі міста і довезе вас тільки до вокзалу, то невеликий мікроавтобус здатний дістатися навіть найдальших куточків нашої країни.

Бажаєте в екскурсійну поїздку на Західну Україну? Зібралися в Карпати, чи плануєте відпочити на морі чи поїхати в інше місто в гості до родичів? У сусідньому обласному центрі важлива бізнес-подія, і чи обов’язково потрібна ваша присутність? Оренда мікроавтобуса з Дніпра – для мандрівок, з максимальним комфортом!

Оренда мікроавтобуса для подорожей за кордон 

Міжнародні делегації чи туристичні групи часто обирають саме пасажирські перевезення міні-автобусом. Жодної тисняви і шуму! А тому, якщо ви плануєте їхати з Дніпра за кордон – до Молдови, Білорусії, Грузії, Росії та інших країн СНД, на орендованому мінівені Renault Trafic на 8 посадкових місць у просторому мікроавтобусі зробити це буде найзручніше!

Вибирайте «TravelBus» та подорожуйте зі справжнім комфортом!

Чи плануєте групову екскурсію?

Чи займаєтеся підготовкою весілля?

Бажаєте відпочити із друзями за містом?

Організувати зустріч партнерів із бізнесу?

Оренда мікроавтобуса – розумне рішення у будь-якій ситуації!