Оренда мікроавтобуса з водієм Дніпро

Ми щиро вітаємо вас на нашому сайті, де кожен бажаючий може безпечно забронювати онлайн мікроавтобус в оренду з водієм.

Одним із наших головних пріоритетів є адаптація маршруту, часу подачі та прибуття машини з водієм до точних потреб наших клієнтів. Приймаючи рішення замовити мікроавтобус із водієм для групи людей або для великої родини, ви відчуєте на собі всі плюси такої поїздки. Серед основних переваг – економія вашого часу та грошей!

Нам важливо допомогти вам отримати максимальну віддачу від будь-якої подорожі.

Знайомтесь, водій мікроавтобуса «TravelBus»

Можливість орендувати мікроавтобус з водієм допомагає вирішити проблему майбутньої поїздки за відсутності особистого транспорту, необхідності трансферу групи людей, організації різних заходів, ділових поїздок.

Аренда микроавтобусаОренда автобуса з водієм Дніпро — розглянемо всі переваги замовлення:

 1. Подача прямо до дверей: ви вибираєте місце, звідки починається подорож.
 2. Пункт призначення: ваш автобус зупиняється у потрібному місці.
 3. Індивідуальний маршрутний лист: можливість заздалегідь обумовити зупинку, час очікування водія.
 4. Замовлення індивідуальне під захід: виїзд на ділові зустрічі, різноманітні заходи.
 5. Головне – досвідчений водій за кермом!

Варто окремо відзначити людей, які щодня здійснюють поїздки містом Дніпро та за його межі. Наші водії — гордість та обличчя нашої фірми. За плечима кожного багаторічний досвід водіння та бездоганне знання міста, області. Це люди, які цінують ваше життя та ваш час. Тому завжди:

 • Максимально уважні та зосереджені на дорозі;
 • Стресостійкі;
 • Ввічливі;
 • Тактовні;
 • Пунктуальні;
 • Відповідальні.

Високі стандарти надійності та безпеки

Неважливо, чи це буде одноденна поїздка містом, трансфер, чи міжміське сполучення — будь-яка поїздка буде продумана до дрібниць з максимальним урахуванням вашої безпеки та побажань.

Після підтвердження замовлення ми гарантуємо, що майбутня подорож або переміщення по місту здійснюватимуться з дотриманням чинних норм безпеки.

Популярні питання наших клієнтів перед оформленням замовлення на оренду мікроавтобуса з водієм у Дніпрі:

 • Чи проходить транспорт обов’язковий техогляд?
 • Чи є ліцензія?
 • Пасажири застраховані під час подорожі?
 • Чи є достатній досвід та знання міста у водія?

На ці запитання наші замовники завжди почують тверде та чесне “ТАК!”. Ми ретельно дотримуємося не лише технічних заходів безпеки транспортних засобів, а й суворо дотримуємося законів України.

Скільки коштує оренда мікроавтобуса із водієм?

Складно зробити загальний фіксований розрахунок вартості оренди мікроавтобуса, оскільки вартість бронювання залежить від багатьох різних факторів. Окрім маршруту та тривалості автобусної поїздки, на суму оренди також впливає кількість учасників, терміни оренди мікроавтобуса, особливі побажання. Ви можете отримати інформацію про очікувані витрати у наших консультантів.

Ціни на замовлення мікроавтобуса завжди пов’язані з вашими особистими потребами, індивідуальні і лише в окремих випадках можуть вказуватися як фіксована ставка. Здебільшого ціни залежать від таких вартісних факторів:

 • Орендна плата за час використання автобуса;
 • Витрати дизельне паливо;
 • Доплата за роботу вночі за нічні поїздки.

Комфорт та якість

Невеликі, маневрені, швидкі мікроавтобуси радують наших пасажирів максимально комфортними умовами в дорозі. Адже можна розташуватись на зручних м’яких сидіннях із достатнім простором для ніг, а вбудовані системи кондиціювання в автобусах забезпечать комфортну температуру у салоні. Для вашого багажу, будьте певні, також знайдеться достатньо місця. Залишається довіритися нашому водієві профі та насолоджуватися часом у дорозі.

Компанія «TravelBus» Дніпро вчасно та з комфортом доставить вас до пункту призначення!