Про компанію

Чому ми?

Пасажирські перевезення мікроавтобусом є основним напрямом нашої діяльності – на різні відстані. Наша компанія «TravelBus» одна з лідерів з перевезення пасажирів у місті Дніпро групами, якою користуються численні підприємства та організації.

Ви можете замовити міжміські та міжнародні пасажирські перевезення з урахуванням власних побажань. Усі турботи щодо організації транспортного супроводу ми візьмемо на себе!

пассажирские перевозки

Організація пасажирських перевезень на найвищому рівні!

Професіоналізм

З 2004 року наша компанія TravelBus займається нерегулярними пасажирськими перевезеннями в Дніпрі (Дніпропетровську) по Україні та країнам СНД. У 2012 році отримала ліцензію на міжнародні перевезення. У команді працюють відповідальні, професійні та досвідчені водії, які чудово розуміються на різних маршрутах і не допускають непередбачених ситуацій на дорозі. Пасажирські перевезення мікроавтобусом від TravelBus - це бездоганний сервіс.

Комфорт

Чистий та сучасний салон, USB для заряджання телефонів, тоновані вікна. Якщо ви вирішите замовити автобус для тривалої подорожі, кожен пасажир зможе відпочити під час поїздки. До послуг клієнтів – м'які сидіння. У жарку пору року ми використовуємо кондиціонер. У просторому великогабаритному багажному відділенні легко розмістяться речі всіх учасників поїздки.

Безпека

Бажаєте переконатися, що міжміські та міжнародні пасажирські перевезення здійснюються відповідно до всіх правил? Наша компанія має повний пакет документації, з якою ви завжди можете ознайомитися та укласти договір для потрібної поїздки. Ми регулярно контролюємо технічний стан транспортного засобу, щоб уникнути небезпечних ситуацій у дорозі.

Сервіс

Індивідуальний та гнучкий підхід до клієнтів. Маршрути пасажирських перевезень складаються за бажанням замовника. Ми співпрацюємо як з корпоративними, так і з приватними клієнтами. Скористатися послугами можна у будь-який час.

Вигідна та зручна співпраця

У нас ви можете замовити мікроавтобус недорого: тарифи залежать від призначення (Україна чи інша держава), а також ваших індивідуальних побажань. Постійні замовники одержують знижки. У деяких випадках ціна розраховується індивідуально.

Вас порадують не лише тарифи на пасажирські перевезення мікроавтобусом, а й можливість оплати послуг, як готівковим, так і безготівковим способом. За потреби ми із задоволенням надамо більш детальну інформацію про співпрацю.

Щоб залишити заявку на пасажирські перевезення по Дніпро, Дніпропетровській області або країнам СНД, будь ласка, зв’яжіться з нашим менеджером. Бажаємо приємної поїздки та прекрасних вражень!