Трансфер

Замовити трансфер в аеропорт, на залізничний вокзал в Дніпрі для зустрічі гостей, клієнтів, важливих ділових партнерів, співробітників, що повертаються з конференції чи відрядження, або, навпаки, початок їхньої подорожі – все це дуже важливо і здатне багато сказати про компанію-організатора. Трансфер – це комплекс послуг, без яких нікуди в бізнесі!

трансфер в аэропортЗамовлення мікроавтобуса для трансферу в Дніпрі можна для різних потреб – супровід гостей, мало знайомих з містом, до пункту призначення на урочисті заходи, підготовка туристичних поїздок і багато чого іншого. Ця послуга суттєво економить час, гроші та береже нервову систему не лише учасників поїздки, а й самих організаторів.

Залежно від кількості людей для трансферу в Дніпрі, можна замовити мікроавтобус або мінівен. Важливо не тільки щоб ваші гості розташувалися з комфортом і не переживали за свій багаж, але й щоб усім вистачило посадкових місць.

Трансфер на мікроавтобусі – це прояв уваги і поваги до гостей, що прибувають, ідеальний спосіб показати обличчя фірми, підвищити її імідж, продемонструвавши справжню турботу про співробітників і визначивши тим самим подальший хід подій.

Трансфер на зручному та сучасному мікроавтобусі!

ТрансферКомпанія «TravelBus» пропонує послуги трансферу по Україні – ми готові зустріти вас або ваших співробітників доставити в будь-який міжнародний аеропорт: Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Харків, Бориспіль, Жуляни (Київ), Вінниця, Одеса тощо. під прибуття поїзда, міжміського автобуса чи авіарейсу та розвести прибулих додому, у готель, доставити на підприємство чи інше необхідне місце.

Замовити трансфер до аеропорту – це максимально зручно:

  • високий рівень комфорту та безпека поїздки;
  • грамотно продуманий маршрут;
  • немає ризику загубитися у незнайомому місті;
  • економія на замовлення двох-трьох таксі для великої групи;
  • гарантія прибуття у потрібне місце без запізнень.

Трансфери здійснюються на мікроавтобусі Renault Trafic на 8 пасажирських місць. Представницький зовнішній вигляд, комфортні сидіння та можливість перевозити великогабаритний багаж – все це робить замовлення трансферу в «TravelBus» дійсно зручним!

Груповий та індивідуальний трансфер!

Ситуації можуть бути різними – ви збираєтеся у подорож усією сім’єю чи їдете один, але з великою кількістю речей. Або, як варіант, повертаєтеся з туру з подарунками або везете з відрядження рекламний матеріал, приклади продукції та інші речі. Більш вигідним та зручним рішенням буде замовити індивідуальний трансфер – це послуга з вищим сервісом, ніж будь-яке таксі у Дніпрі, оскільки пасажира зустрічають прямо у залі аеропорту, на вокзалі та доставляють до готелю чи дверей будинку.

Трансфер, замовлений у «TravelBus», має низку істотних переваг:

  • подача мікроавтобуса в строго вказаний час;
  • супровід від місця зустрічі до автомобіля;
  • допомога з речами та орієнтуванням по місту;
  • разовий трансфер чи супровід на весь день.

Ми гарантуємо уважне ставлення до кожного клієнта, з комфортом довеземо до готелю, готелю за заздалегідь обумовленою адресою.

Як визначається ціна на трансфер?

Вартість трансферу містом Дніпро залежить від дальності поїздки та часу використання замовленого мікроавтобуса. Маршрут у межах міста, області, країни та поїздка за кордон матимуть різну ціну, яка буде визначена лише після індивідуального узгодження всіх нюансів.

Ми впевнені, що наші ціни на трансфер одні з найвигідніших у Дніпрі, які б опції поїздки ви не обрали! У будь-якому випадку замовити трансфер в аеропорт або трансфер на вокзал у Дніпрі в компанії «TravelBus» буде по-справжньому вигідно, адже що може бути важливішим за комфорт! З нами планування поїздки буде по-справжньому правильним!