Відгуки наших замовників

Замовляли обслуговування весілля і жодного разу про це не пошкодували! Водій вчасно доставив усіх запрошених до РАГСу, потім ми вирушили на святкову фотосесію, після чого нас відвезли до ресторану. Втішила можливість розважатися в салоні автобуса: ніхто з гостей не занудьгував.

СВІТЛАНА

Моя родина і я дуже вдячні компанії «TravelBus» за високий рівнь надання професійних послуг та добру організацію перевезень та подорожей, зокрема чудовому водію та гарній людині Геннадію.
Сподіваємось здійснити більше цікавих подорожей в мирному майбутньому. Ми віремо в те, що ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА з TravelBus!
Щиро бажаємо миру та процвітання всім співробітникам компанії!

Анастасия

Регулярно користуємось послугами TravelBus для потреб бізнесу. Часто замовляємо обслуговування корпоративів: компанія справляється із обов’язками на гідному рівні! Часто виїжджаємо з колективом на природу, за допомогою TravelBus вдається уникнути неприємних сюрпризів та заощадити кошти.

МИХАЙЛО

Дякую Вам за професійний підхід та якісно виконану роботу, ми залишилися задоволені. Вдячні за приємну співпрацю та сподіваємось продовжити її в майбутньому!

ІРИНА

Майже щорічно замовляємо поїздки на море до TravelBus. Тішить індивідуальний підхід до клієнта: за потреби вже під час подорожі можна скоригувати маршрут, зупинитися у визначних місцях без непотрібного поспіху. І все це – за прийнятною ціною!

Сергій

Потрібно було терміново замовити автобус для зустрічі іноземних партнерів. У компанії TravelBus нам надали справді якісні послуги: транспортний засіб прибув чітко вчасно. Незважаючи на спеку, гості відчували себе комфортно завдяки наявності кондиціонера. Дякую за уважне ставлення!

МАРІЯ
Strong Testimonials form submission spinner.

Вимагається

Як вас звати? (ім'я, або повне ПІБ)
Ваша адреса електронної пошти?
Що Ви думаєте про нас?
rating fields
Бажаєте включити оцінку?