Весілля з транспортним супроводом «TravelBus»

Микроавтобус на свадьбуВесілля – це пам’ятна подія для молодят, їхніх батьків, родичів та друзів. Захід має на увазі організаційний і транспортний клопіт, без якого не обходиться жодна урочистість. Транспортний супровід весіль, щоб мінімізувати транспортні турботи, варто довіритися нашій компанії та замовити мінівен на весілля у «TravelBus». Це буде найкращим рішенням у підготовці весільного заходу. Оренда мікроавтобуса з водієм на весілля у нашій компанії допоможе гідно вирішити питання, швидкої доставки гостей на місце проведення церемонії , супроводу весільного кортежу в РАГС, церква та ресторан. Зручний весільний мікроавтобус на 8 місць піде за нареченими для проведення фотосесії за улюбленими пам’ятками у Дніпрі, безпечної доставки гостей додому та до місць ночівлі після закінчення урочистостей. Прокат мікроавтобусів на весілля дозволить вашим гостям не приїжджати на особистому транспорті, веселитися, не відволікаючись на думці про доставку додому після урочистостей.

Оренда мікроавтобуса на весілля

У компанії «TravelBus» можна замовити мікроавтобус на весілля у Дніпрі, для поїздок весільного турне Україною.
Мікроавтобус для весілля дуже зручний, тому що:

  • він місткіший за легковий автомобіль;
  • його невеликі розміри дозволяють легко лавірувати у пробках та паркуватися у центрі міста та інших місцях для фотосесії;
  • при будь-яких швидкостях у салоні немає шуму, що дозволяє вести тиху розмову;
  • розміри багажного відділення дозволяють складати подарунки для наречених або інший необхідний багаж.

Оренда мікроавтобуса для весілля в компанії «TravelBus» дозволяє вирішити транспортні питання максимально ефективно, тому що ми пропонуємо високий рівень сервісу, який має на увазі зручність та безпеку клієнта.

Переваги оренди мікроавтобуса на весілля:

Услуги микроавтобусаНаша компанія гарантує якісне транспортне обслуговування весіль. Мінівен Renault Trafic на весілля, що має місткість на 8 осіб, дозволить гостям відпочити під час поїздки завдяки комфорту просторого салону. За бажанням клієнта весільний транспорт можна прикрасити аксесуарами.

Перевезення весіль з «TravelBus» дуже популярне серед молодят у Дніпрі, тому що це престижно і недорого. Презентабельний зовнішній вигляд, клімат-контроль, автономне опалення, USB-порт для заряджання телефонів, сидіння з якісного матеріалу та оптимальна відстань між ними роблять поїздку комфортабельною.
Щоб отримати якісне та безпечне обслуговування на європейському рівні, вам варто замовити транспорт на весілля у нас, тому що:
1. Ми не користуємось послугами посередників, а маємо власний автомобіль, в ідеальному технічному стані.
2. Професійний ввічливий водій вищої категорії відмінно орієнтується у місті, швидко та безпечно доставить гостей за всіма вказаними у заявці маршрутами. Його зовнішній вигляд також буде відповідати урочистості.
3. Мінівен Renault Trafic заздалегідь заправлений паливом і завжди готовий до роботи.
4. Наші клієнти, орендуючи мікроавтобус із водієм на весілля, оплачують фактичну роботу транспорту. Крім того, розмір оплати коригується для кожного замовлення індивідуально з урахуванням знижок постійним клієнтам.
5. У нас гнучкий робочий графік, здійснюємо поїздки у будь-який час доби.

Мікроавтобус на весілля у Дніпрі – недорого та зручно!

Умови замовлення компанії «TravelBus»
Замовити мінівен можна погодинно та подобово. Трансфер гостей на весілля оплачується залежно від тривалості оренди, кілометражу та дня тижня. Мінімальне замовлення – 3 години.
Перевезення гостей на весіллі оплачується готівкою та платіжною карткою будь-якого банку без переплат та прихованих комісій.
Оскільки послуги нашої компанії на транспортне обслуговування весільних церемоній мають великий попит, то бронювання мікроавтобуса з водієм необхідно робити заздалегідь.

Як замовити мікроавтобус?

Щоб замовити мікроавтобус на весілля, заповніть заявку на сайті та зв’яжіться з менеджером по телефону, щоб уточнити:

  • всі нюанси та побажання щодо обслуговування весільної церемонії;
  • кількість запрошених;
  • маршрути подорожей;
  • Приблизний час оренди мікроавтобусів для гостей на весілля.

Замовте мікроавтобус у нас у «TravelBus» і ваше весільне свято пройде так, як Ви запланували.