Екскурсійно-туристичні перевезення

За сучасного божевільного темпу життя все більше людей віддає перевагу активному відпочинку — туризму. І, можна вважати, що вже половина справи зроблена, якщо ви визначилися, де саме ви хочете провести екскурсію — у місті чи за його межами.

Можливо, ви плануєте тур вихідного дня, або хочете відвідати історичні місця міста-героя Києва, або вам до вподоби фестивалі кави у Львові, екскурсії підземеллями та замками цього чарівного міста.

Україна багата на різні пам’ятки і вас може зацікавити Умань з її чудовим парком «Софіївка», або парк «Олександрія» у Білій Церкві, або парк-музей просто неба в Пирогово.

Оренда мікроавтобуса для екскурсії

У будь-якому випадку, при організації екскурсійно-туристичні перевезення вам просто необхідна оренда мікроавтобуса. У нашій компанії TravelBus ви можете замовити мінівен для екскурсій.

Надаємо транспортне обслуговування організацій для організованих груп. Здійснюємо перевезення туристів мінівеном Renault Trafic зі зручними кріслами, які при необхідності можна з легкістю розкласти, якщо поїздка чекає на тривалу відстань.

Мікроавтобус здатний вмістити групу з 8 осіб, оснащений кондиціонером та обігрівачами для підтримки комфортної температури у салоні.

Ми співпрацюємо як з корпоративними клієнтами, так і з приватними особами. У нашій компанії може бути здійснена оренда мікроавтобуса для екскурсії в Дніпрі та Дніпропетровській області, в будь-яку точку України та для міжнародних перевезень до країн СНД.

Найбільш важливими факторами при виборі компанії, що здійснює екскурсійні перевезення, є:

  • прийнятні ціни та наявність знижок;
  • комфорт – сучасний мікроавтобус, кондиціонер, зручні крісла, місткий багажник;
  • професійні, досвідчені водії;
  • безпека – контроль технічного стану мікроавтобуса;
  • пунктуальність – своєчасне відправлення з Дніпра, прибуття в кінцеву точку;
  • безпеку багажу.

Після важких робочих буднів хочеться розслабитися і поринути у неймовірну красу просторів рідної країни, почути захоплюючі історії про колишні битви та подвиги. Оренда мікроавтобуса для екскурсії дозволить пасажирам розслабитися, не відволікаючись на дорогу, і отримати максимум задоволення від подорожі. Поїхати на екскурсію у захоплюючу подорож великою компанією родичів, друзів чи колег, суттєво заощадивши час та кошти на дорогу.

Переваги екскурсійних перевезень мікроавтобусом:

  • безпека. Всі водії мають величезний досвід роботи у пасажирських перевезеннях;
  • вигідні умови оплати. Оренда одного транспортного засобу обійдеться набагато дешевше за прокат кількох авто;
  • комфортні умови. Салон мікроавтобуса обладнаний, клімат контроль, зручні сидіння та підлокітниками, а також сучасною технікою;
  • європейський рівень обслуговування. Ввічливі співробітники компанії завжди готові прийти на допомогу пасажирам.

Звернувшись до нашої компанії, клієнти можуть розраховувати на кваліфіковану допомогу менеджерів та швидкий вибір, з урахуванням вимог та побажань замовника, транспортного засобу для чудових хвилин відпочинку.

Орендувати мікроавтобус для екскурсійно-туристичних перевезень в Дніпрі, Дніпропетровської області можна за попереднім замовленням, на будь-який зручний для вас день, у будь-який час доби.

І тільки вам вирішувати, як зробити замовлення — по телефону або забронювати поїздку на нашому сайті.