Доставка співробітників до місця роботи та назад додому

Своєчасна доставка співробітників до місця роботи та назад додому є одним із завдань грамотного керівника. Дніпро – це велике місто і досить складно вчасно потрапити на роботу до призначеного часу. Особливо, якщо це позмінна чи нічна робота, коли місце роботи знаходиться на іншому кінці міста або взагалі за його межею.

Як здійснюється перевезення співробітників, персоналу в Дніпрі?

1. У нашій компанії «TravelBus» ви зможете замовити перевезення співробітників, персоналу. Попередньо з керівником підприємства або відповідальною особою погоджується графік збору працівників по місту (передмістя). Визначається точний час прибуття автобуса на кожну зупинку, якщо їх декілька.
2. Позначаються зупинки, на яких автобус забиратиме, а після роботи висаджуватиме людей. Це можуть бути як міські зупинки транспорту, так і зручні для вас.
3. У чітко вказаний час автобус під’їжджає на зупинку і забирає всіх співробітників підприємства. Після цього відвозить їх у своє робоче місце.

Це дуже зручно як для людей, так і для керівника підприємства. Адже всі впевнені, що з початком робочого дня чи зміни всі без запізнення будуть на своїх робочих місцях. А це дуже важливо, якщо йдеться про конвеєрне виробництво, коли всі мають бути на своїх робочих місцях на початку зміни, щоб не порушувати робочого процесу.

Розвезення персоналу до місця роботи: які послуги ми надаємо

Доставка співробітниківКомпанія «TravelBus» надає пасажирські перевезення міні-автобусом, послуги з розвезення персоналу на підприємства Дніпра. У вашому розпорядженні мінівен «Renault Trafic» на 8 посадкових місць для вашої зручності, що забезпечує швидку та зручну доставку співробітників на роботу.

Що входить до наших послуг:

 1. Корпоративна доставка працівників на роботу. Якщо у вас офіс і вам важливо, щоб усі співробітники прибували на роботу вчасно, а не простоювали в пробках, ця послуга спеціально для вас.
 2. Персональна доставка на роботу для керівного складу. Якщо ваші менеджери не хочуть їздити на роботу громадським транспортом чи особистим автомобілем, ми допоможемо з організацією їхньої доставки на роботу. Комфорт та своєчасність гарантуємо.
 3. Організація проїзду на нічні зміни. Всі ми знаємо, що в Дніпрі після 20.00 дістатися громадським транспортом кудись непросто. Та й раніше 6.00 також не варто розраховувати на маршрутні таксі. Якщо ваше підприємство працює цілодобово, нічна доставка працівників просто потрібна.
 4.  Доставка співробітників на роботу в офіси, ТРЦ. Всі магазини в ТРЦ працюють в одному режимі і затримуватися з відкриттям вкрай небажано. Деякі ТРЦ можуть навіть штрафувати продавців за порушення режиму роботи із торгової точки. Тому своєчасне прибуття на роботу не лише обов’язкове, а й уберігає працівників від штрафів.
 5. Проїзд будівельників на об’єкти, що будуються. Якщо у вас є бригада працівників, які мешкають у різних районах міста, і їм складно добиратися на роботу, ми організуємо для них зручне розвезення. Адже ми знаємо, як складно після виснажливого фізично робочого дня діставатись додому стоячи у маршрутці.
 6. Доставка людей на агрофірми, сільськогосподарські підприємства за містом. За Дніпром розташовано багато агрофірм, оптових складів, мегамаркети. Подбайте про своїх співробітників, організуйте для них зручне, комфортне розвезення.
 7.  Компанія «TravelBus» здійснює доставку персоналу, співробітників до місця роботи не тільки містом Дніпро, а й в інші найближчі населені пункти – Новомосковськ, Синельникове, Кам’янське (Дніпродзержинськ).

Чому варто звертатися до компанії «TravelBus»        

 1. Досвідчені водії. У нашому штаті працюють водії з великим стажем роботи, тому ми завжди впевнені у їхньому професіоналізмі.
  2. Професійні менеджери. Звертаючись до нас зателефонувавши, ви завжди потрапляєте на привітних менеджерів, які з радістю проконсультують з питань доставки співробітників до місця роботи та назад додому.
  3. Робота на результат. Ми чудово розуміємо, що питання доставки співробітників є важливим для керівника підприємства, але при цьому хочеться організувати все гранично швидко. Ми зробимо все можливе, щоб ваші очікування виправдалися.
  4. Доступні ціни. Наші ціни конкурентні, при цьому якість надання послуг вища, ніж в інших. Зателефонуйте нам і переконайтеся в цьому особисто.

Ми пишаємось тим, що, звернувшись до нас один раз, замовники стають нашими постійними клієнтами. Нас рекомендують знайомим, партнерам з бізнесу, рідним. Адже знайти хорошого перевізника за прийнятними цінами дуже непросто. Ваші рекомендації для нас – це найкраща похвала. Саме тому ми найкращі! Звертайтеся, будемо раді довгостроковій плідній співпраці.