Оренда маршрутки у Дніпрі

«TravelBus» продовжує завойовувати довіру Дніпропетровців і руйнує стереотипи про незручні, несправні, а часом і небезпечні для життя маршрутки та грубих водіїв. Головним пріоритетом для нашої компанії є забезпечення безпечної та комфортної подорожі пасажирів. Маршрутка на замовлення від «TravelBus» – це практичне та комфортне рішення при необхідності здійснити поїздку містом Дніпро або за його межі великою компанією.

Обов’язкові фактори розвитку та запорука нашої щоденної успішної роботи – це:

 • Відповідальність та злагоджена робота наших співробітників: ввічливі та уважні диспетчери, менеджери та досвідчені водії з бездоганним знанням міста та почуттям такту на маршрутах.
 • Детальний підхід до кожного замовлення з урахуванням вимог, часу подачі, тонкощів маршруту.
 • Найприйнятніші, фіксовані ціни на оренда маршрутки Дніпро, приємні знижки для постійних клієнтів.
 • Перевірений, справний та сучасний автопарк.
 • Миттєвий фідбек, вміння «чути» кожного клієнта.
 • Ретельний систематичний техогляд, підтримка маршруток у ідеальному стані.

Вирішивши замовити маршрутку, важливо довіритися перевіреній ліцензованій компанії. Відгуки постійних клієнтів ще раз підтверджують найвищий рівень довіри до наших послуг пасажироперевезень.

аренда маршрутки

Умови замовлення маршрутки

Ще один фактор на користь вибору маршрутки для поїздки невеликою компанією – економність. Оренда маршрутки Дніпро доступна всім бажаючим провести час у дорозі непомітно та бути вчасно доставленими до пункту призначення. Досвід і практика водіння, дозволять вам забути про зайві занепокоєння в дорозі, відпочивши в дорозі в зручному салоні.

Коли замовлення маршрутки буде максимально вигідним рішенням?

 1. Організація корпоративних поїздок індивідуальним маршрутом.
 2. Обслуговування урочистих заходів.
 3. Необхідність трансферу, зустрічі партнерів.
 4. Для щоденних службових розвезень співробітників.
 5. Екскурсії для невеликої групи.
 6. Сімейні поїздки, особливо з маленькими дітьми та наявністю великої кількості речей.

Для замовлення зверніться до диспетчерів або залиште координати. В наших інтересах зв’язатися з вами якнайшвидше і надати вигідні умови поїздки саме для вас. На сайті можна легко орендувати маршрутку у потрібному для вас напрямку.

Актуальність та затребуваність оренди маршруток

Епідеміологічна ситуація в країні суттєво підвищила попит та актуальність використання індивідуального виду транспорту. Бажання обмежити контакти зі сторонніми людьми та здійснити поїздку у колі знайомих, перевірених людей значно зросло. Все частіше ми отримуємо замовлення на перевезення сімей з дітьми, родичами, компаній друзів. Наша маршрутка може легко замінити вам місткий і зручний сімейний автомобіль.

Переваги цього типу транспортних засобів очевидні. Не лише великі сім’ї цінують індивідуальний простір, багато фірм, підприємства обирають замовлення маршруток. Немало важливим залишається не тільки комфортний, м’який салон, а й наявність місткого багажного відділення.

Запрошуємо до співробітництва!

Явні переваги на користь зробити замовлення маршрутки Дніпро очевидні і для великих підприємств, і для невеликих компаній. Пропонуємо свої послуги на постійній основі з вигідною системою знижок, щоб забезпечити:

 • Трансфер ділових поїздок та зустрічей в аеропорту.
 • Поїздки на море.
 • Надання маршруток для проведення виїзних конференцій, корпоративів, колективного відпочинку.

Компанія «TravelBus» – ваш надійний та недорогий попутник у повсякденному житті та робочих поїздках!