пассажирские перевозки

Вантажопасажирські перевезення по Україні

У вашому житті намічаються кардинальні зміни? А саме, переїзд в інше місто чи тривалий відпочинок із сім’єю в іншому регіоні України. І в тому й іншому випадку вам знадобляться послуги вантажопасажирські перевезення по Україні. Це набагато зручніше, ніж замовити просто вантажну машину, адже тоді членам сім’ї доведеться добиратися окремо або робити кілька ходок легковою машиною, щоб перевести всі речі, а деякі просто не помістяться в «легковичку».

Основні критерії вибору компанії з вантажопасажирських перевезень

Усі досвідчені замовники звертають увагу на такі важливі деталі при виборі свого перевізника:

  • Безпека. Тут коментарі зайві, тому що всі ми знаємо, що будь-яка дорога сповнена небезпек і якщо довіряти життя своїх близьких і збереження майна, то тільки висококласним водіям на надійному автотранспорті.
  • Цінова політика. Однаково має насторожити занадто дешева вартість послуг, і значно вища за середньоринкову. Низька ціна, у кращому разі, свідчить про низьку якість послуг, а в гіршому — про шахрайські схеми. Краще віддавати перевагу середньо ринковим цінам або трохи вищим, якщо ви хочете їхати в комфортабельних умовах.
  • Габарити автотранспорту Цією інформацією необхідно володіти, щоб заздалегідь зрозуміти, чи поміститься весь багаж.
  • Відгуки та репутація компанії. Перш ніж замовити  вантажопасажирські перевезення почитайте відгуки в інтернеті, соціальних мережах про організацію, з якою збираєтеся співпрацювати.

Послуга вантажопасажирські перевезення від компанії «TravelBus»

Дорогі наші клієнти, ми раді повідомити, що тепер ви зможете замовити у нас послугу вантажопасажирські перевезення по Україні з Дніпра. У ваше розпорядження буде надано місткий, комфортний мікроавтобус Renault Trafic Long з кондиціонером. Цей автомобіль призначений для перевезення як речей, так і пасажирів. Кількість пасажирів може коливатися від 2 до 8, залежно від обсягу вантажу, який потрібно перевезти. Максимальна вага багажу не повинна перевищувати 800 кг.

У таблиці нижче подано інформацію про розмір вантажного відсіку, залежно кількості людей.

Кількість людейДовжина, мШирина, мВисота, м
22,51,61,3
51,6
81

Переваги компанії «TravelBus»:

  • Ми надаємо повний сервіс з перевезень;
  • У нас працюють найввічливіші водії з відмінними професійними якостями;
  • Приймає готівковий та безготівковий розрахунок;
  • Завжди йдемо на діалог із клієнтом та обговорюємо всі нюанси співпраці.

Ви можете оформити замовлення по телефону або залишити заявку на нашому сайті.

З нами переїзд до іншого міста стане приємною подорожжю!