пассажирские перевозки

Міжміські пасажирські перевезення

Міжміські пасажирські перевезення – це пригода для одних, або необхідність, робота, непередбачені обставини для інших. А хтось просто хоче втекти від щоденної метушні та побачити нове місто. Миготливі краєвиди за вікном, затишний салон авто…Ви любите це почуття у дорозі? Хвилююче очікування, бажання швидше опинитися у пункті призначення.

Головне завдання компанії «TravelBus» зробити так, щоб і очікування і час проведений у дорозі були максимально зручними, дати насолодитися перебуванням у дорозі без зайвих переживань. Тому плануючи міжміські пасажирські перевезення, важливо вибрати засіб пересування, який буде одночасно комфортним, безпечним та відповідатиме всім вашим вимогам.

Навіщо ризикувати та добиратися великим автобусом чи переповненими маршрутками, тим більше зараз, коли потрібно обмежувати контакти із сторонніми. Віддайте перевагу спокійним та безпечним поїздкам.

До ваших послуг автомобіль Renault Traffic — знахідка для наших доріг та максимум зручностей при поїздці. Автомобіль розрахований на 8 (вісім) посадочних місць, із затишним салоном, клімат-контролем, точкове освітлення салону, ремені безпеки. Замовити міжміські перевезення пасажирів в Дніпрі ідеально підійде для поїздки невеликим колективом, сім’єю, з друзями, якщо хочете уникнути шумних скупчень в автобусі.

Чому варто вибрати саме нас?

Для тих, хто вперше відвідав нашу сторінку або ще сумнівається у виборі, хочемо нагадати, що компанія «TravelBus» у Дніпрі зарекомендувала себе надійним перевізником.

Ключові аргументи це:

  • Досвід перевірений часом
  • Доступна цінова політика
  • Взаєморозуміння та конструктивний діалог з нашими замовниками
  • Турбота про вашу безпеку
  • Складання міжміського маршруту за вашими побажаннями, працюємо на замовлення
  • Уважні, відповідальні, кваліфіковані водії
  • Нам довіряють замовники і щоразу ми прагнемо покращити сервіс!

Наше головне завдання зробити максимум, щоб цей час у дорозі ви провели безпечно та комфортно!

Міжміські пасажирські перевезення з «TravelBus» – це тільки позитивні емоції від перебування в дорозі. Подорожуйте, відкривайте нові куточки нашої країни, робіть поїздки, користуючись нашими якісними транспортними послугами.

Ваші побажання та пропозиції готові обговорити за телефоном +380984816161, +380665746435.

Форма оплати як за готівковим, так і за безготівковим розрахунком.

Чекаємо на вас для спільних подорожей!