Авто на свадьбу

Оренда авто на весілля Дніпро

Оренда авто на весілля Дніпро. Весілля – урочистий та хвилюючий день для всіх учасників, починаючи нареченим, нареченою та їхніми родичами та закінчуючи гостями. Хочеться, щоб все було максимально ідеальним і продуманим. Але навіть дрібниця може затьмарити святковий настрій усім. Одна з таких позаштатних ситуацій – це доставка гостей до РАГСу, ресторану або на фотосесію з молодятами. Добре, якщо у гостей є особистий транспорт. А якщо ні? Навряд чи комусь сподобається самостійно шукати варіанти, як потрапити на свято, найкраще, якщо про це завчасно подбають винуватці урочистостей.

Замовлення авто на весілля – Renault Trafic

Услуги микроавтобуса

Швидке, ефективне та доступне рішення – замовити транспорт для гостей. У потрібний час ваших гостей доставлять на красивому і комфортному мікроавтобусі з кондиціонером, що, безсумнівно, позначиться на настрої запрошеним найпозитивнішим чином.

Замовлення мікроавтобуса на весілля для гостей заощадить час, сили та нерви як вам, так і вашим гостям. А що ще потрібно для того, щоб провести цей день максимально весело та незабутньо?

Компанія TravelBus.dp.ua пропонує послугу оренда авто на весілля Дніпро. Ми надаємо акуратний, стильний та комфортабельний Renault Trafic на 8 пасажирських місць. Професійний водій приїде точно в термін (і навіть раніше) у призначений час, тому проблема гостей, що запізнилися, вас не торкнеться.

Переваги оренди мікроавтобуса на весілля

Розберемо основні причини, чому вам варто зробити замовлення авто на весілля:

 • Оперативна доставка гостей із передмістя Дніпра до місця проведення свята;
 • Можливий трансфер з інших міст – актуально для гостей, які мають труднощі із прибуттям вчасно;
 • Зустріч в аеропорту, трансфер у готелі та місця розташування запрошених;
 • Екскурсії по місту та околицях;
 • Виїзд на фотосесію за молодятами;
 • Розвезення гостей додому або в готель після свята.

Чому варто вибрати саме – оренда авто на весілля Дніпро? На відміну від звичайного легкового автомобіля, мікроавтобус поміститься більша кількість людей (8 місць), що значно заощадить ваші гроші.

Мікроавтобус на весілля: швидко, надійно, не дорого

Оренда авто на весілля Дніпро в «TravelBus», ви не помилитеся, і ось чому:

Швидкість та безпека. У нас працюють професійні водії з великим досвідом роботи та оперативним реагуванням у позаштатних ситуаціях.
Підвищений комфорт для гостей. У салоні мікроавтобуса підтримується оптимальний клімат-контроль, є розетки для заряджання гаджетів, сидіння з м’якою затишною оббивкою, вікна затоновані.
Доступні ціни. Ви можете замовити транспорт на весілля як цілий день, так і на обмежений період часу. Вся оплата провадиться за часом (погодинна), або за кілометр. Якщо ви наш постійний клієнт – для вас є вигідні умови та знижки!
Велике багажне відділення. Гості зможуть із зручністю розмістити всі подарунки для молодят та не хвилюватися, що щось пропаде чи розіб’ється.

А ще вам варто вибрати оренду авто від «TravelBus», тому що:

 • Ми завжди приїжджаємо вчасно, без запізнень;
 • Розробляємо найкоротші та зручні маршрути;
 • Робимо зупинки стільки разів, скільки потрібно;
 • У нас працюють найввічливіші та порядні водії;
 • Ми дбаємо про максимальний комфорт своїх клієнтів.

Замовивши такий мікроавтобус для гостей, ви залишите для них максимально приємне враження. Гості приїдуть на урочистість у хорошому настрої, а чи це не найважливіше на святі?

Поспішайте оцінити найкращий сервіс весільного трансферу від компанії «TravelBus»!