shop-tour

У шоп-тур на мікроавтобусі

Шопінг у Європі – це не менш приваблива пропозиція, ніж відвідування традиційних екскурсійних маршрутів. Турист отримує можливість придбати якісні, оригінальні речі за вигідними цінами без жодної націнки посередників. І найкраще вирушати у таку подорож мікроавтобусом!

Це буде зручно і не так вимотує, ніж у громадському транспорті, і дешевше, ніж літаком. Плюс місце під покупки. А головне, з вікна ви можете розглянути країну та ближче познайомитися з нею!

Оренда мікроавтобуса для шопінгу за кордоном вирішує одразу три завдання:

  • величезний вибір європейського брендового одягу;
  • краща ціна товару без будь-яких посередників;
  • хороший сервіс у магазинах, поважне та привітне спілкування з кожним клієнтом.

Якщо вирушати в шоп-тур самостійно, витрати будуть вищими. Крім того, в мікроавтобус можна розмістити досить великий багаж, чого простір особистої машини просто не дозволяє.

Такі автобусні тури організовуються регулярно, а тому можна як звернутися до транспортної компанії TravelBus.dp.ua, так і орендувати мікроавтобус з досвідченим водієм, який знає найкращі місця для відвідування: цікаві пам’ятки, недорогі супермаркети, хороші ресторани та перевірені готелі з гідним обслуговуванням. Усі місця відвідування можна заздалегідь обговорити перед виїздом та скласти маршрут так, щоб він був справді цікавим.

Перед тим, як вирушити в шоп-тур мікроавтобусом, визначте для себе перелік міст і магазинів для відвідування. За одну подорож можна відвідати відразу кілька молів. Головне – правильно розрахувати кількість днів для подорожі.

Великі аутлети знаходяться у багатьох європейських містах. Тут можна придбати одяг, взуття, сумки та аксесуари від популярних брендів з божевільною знижкою до 90%. Чоловики люблять ці місця і підбирають найвигідніший час для поїздок – можна вирушити їх маршрутами і зробити по-справжньому вигідні покупки!

Період різдвяних свят, а також березень та серпень – час для досвідчених шопоголіків. Часом на час найвигідніших пропозицій шикуються цілі черги до аутлетів. Тому що це справді вигідно.

Ось список найпопулярніших аутлетів Європи:

Mc. Arthur Glen – знаходяться в Італії, Німеччині, Франції, Австрії та деяких інших країнах Європи;
люксові дизайнерські марки видаються в аутлеті Noventa, що у Венеції;
у Мілані понад 90% світових брендів зібрано у Fidenza Village;
до Тоскани (Флоренція) потрібно відправлятися для відвідування аутлета The Mall;
Взуття, косметика, парфумерія, одяг та товари для дому від брендових виробників у Римі варто шукати в аутлеті Castel Romano.

Вибирайте будь-які місця та вирушайте у шоп-тур мікроавтобусом, призначеним саме для таких поїздок! Додому ви повернетеся не тільки з купою гарних та якісних речей, але й з приємними спогадами та враженнями від побаченого!