Микроавтобусом на гастроли

Мікроавтобусом на гастролі

Для великої мобільності та комфорту багато артистів вважають за краще подорожувати мікроавтобусом на гастролі. Якщо у діячів сцени: актори театру та кіно, музиканти, телеканали, танцювальні колективи, артисти цирку, аніматори немає власного транспорту, то допомогти у вирішенні цих питань допоможе наша компанія «TravelBus».

Перевезення для артистів є багатозадачним процесом, де, крім безпосередньо транспортних послуг, від водія вимагається ідеальне знання міста та маршруту, але й уміння налагодити контакт із замовником. Водії мають високу кваліфікацію, тривалий стаж водіння.

У нашій компанії “TravelBus” працюють справжні професіонали, які мають багаторічний практичний досвід перевезення груп людей. Тому наші послуги для них особливо актуальні, пропонуємо мікроавтобус на гастролі з максимальним комфортом та зручностями.

ПРОФЕСІЙНА ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Доставка для артистів здійснюється комфортабельним мікроавтобусом на гастролі на 8 місць. Клімат-контроль позбавить неприємних відчуттів спеки або холоду, створивши оптимальну температуру всередині салону мікроавтобуса. Місткий багажник вирішить усі питання з перевезенням костюмів, сценічні декорації та особисті речі промовців.

Усі маршрути складаються згідно з побажанням замовника. Технічний стан транспорту перевіряється перед кожним виїздом, що гарантує безпеку поїздки на будь-які відстані. Орендувати мікроавтобус для перевезення артистів можна як на кілька годин, так і подобово.

НАДАЄМО ВСЕ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

 • укладаємо договір на пасажирські перевезення;
 • ліцензія на внутрішні/міжнародні перевезення пасажирів;
 • свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця;
  витяг з ЄДРПОУ;
 • свідоцтво про підвищення кваліфікації;
 • свідоцтво платника єдиного податку.

МИ ГАРАНТУЄМО:

 • високий рівень сервісу;
  відповідальне виконання всіх покладених на нас обов’язків;
 • уважне ставлення до кожного клієнта;
 • напрочуд низькі ціни на транспортні послуги та знижки постійним клієнтам.

Одна з головних якостей компанії «TravelBus» – відповідальність і пунктуальність. Отже, вам точно не доведеться нервувати в очікуванні транспорту. Ми будемо раді організувати трансфер для артистів із Дніпра (Дніпропетровської області) по всій Україні та СНД. Що потрібно для оформлення оренди мікроавтобуса? Зробити попередній дзвінок телефоном або залишить заявку на сайті. Звернувшись до нас, ви переконаєтесь у високому рівні нашого обслуговування!