transfer2

Міжміські та міжнародні пасажирські перевезення

Міжміські та міжнародні пасажирські перевезення можна здійснювати залізницею, автомобілем і, звичайно ж, автобусом. Але подорож поїздом найчастіше викликає безліч проблем – адже ви не прокладете рейки до необхідного вам місця призначення, а місткість авто не завжди відповідає побажанням та вимогам.

Ви вирішили відправитися в подорож і вагаєтесь у виборі відповідного транспорту? Давайте розглянемо можливі варіанти та знайдемо оптимальне рішення, яке зробить вашу поїздку захоплюючою, цікавою та нескладною у плані організації.

Переваги оренди автобуса

Оренда автобуса в цьому плані – оптимальний спосіб подорожувати на будь-які відстані. У чому переваги такого виду транспорту?

Достоїнств, якими володіють нерегулярні пасажирські перевезення автобусом, безліч, але все ж таки значна перевага на користь таких поїздок досягається завдяки:

  • щодо невисокої вартості – ви орендуєте автобус, який при цьому перевозить 29 осіб (купівля окремих квитків на великий колектив коштуватиме вам значно дорожче);
  • зручності – комфортабельний транспорт дає можливість відпочити під час поїздки на сидіннях, що розкладаються;
  • мобільності – саме автобус доставить вас у найвіддаленіші населені пункти та недосяжні для іншого транспорту точки на карті;
  • присутності висококваліфікованих, досвідчених водіїв, які мають великий стаж водіння – вам не доведеться думати про те, хто буде за кермом і блукати в незнайомій місцевості.

Куди податися автобусом?

Перевезення автобусом по Україні та до ближнього зарубіжжя – це чудовий спосіб доставити групу людей до пункту призначення у чітко обумовлені терміни. Хто найчастіше орендує зручний та місткий транспорт? Організовані групи мандрівників можуть бути різними і за складом, і за віком, і за метою поїздки.

Ви вирішили вирушити до Росії з України? Відмінний автобус, в якому вам буде комфортно, як вдома – це чудовий транспорт, що туристичного класу перетворює міжнародні пасажирські перевезення на захоплюючу пригоду.

Поїздка до Білорусії автобусом, можна дістатися всім одночасно в призначене місто – цей суттєвий момент важливий, як у випадку екскурсійних та комерційних турів на далекі відстані. Якщо ви вирішили відправитися на міжнародну конференцію, семінар, тренінг із співробітниками. Плюс – у вас буде чудова можливість обговорити майбутню зустріч із колегами та друзями ще дорогою на захід.

Замовити міжміські та міжнародні пасажирські перевезення можна під час шкільних канікул дітлахів усім класом відвідує цікаві, захоплюючі екскурсії. Це також привід орендувати безпечний транспорт із водієм та забезпечити дітям комфортабельну та пізнавальну поїздку.

Що може вам запропонувати автобус?

Наш автобус – найкращий автомобіль. Розташувавшись у зручних кріслах, ви можете зайнятися переглядом цікавої телепередачі або фільму, який допоможе згаяти час у дорозі – адже у нас є TV монітор, DVD плеєр. Завдяки клімат-контролю, ви не замерзнете в салоні холодною зимою і не зазнаєте дискомфорту в літній сезон. Великий багажний відсік дозволить впорядковано розмістити всі ваші сумки та валізи, навіть якщо їхня кількість велика.

Єдине, що вам залишилося зробити, – це укласти договір оренди, і можете сміливо вирушати у велику подорож з веселою компанією.

З усіх питань ви можете зв’язатися з нами за телефоном або залишити заявку на нашому сайті.

Ми завжди раді співпрацюва