Аренда минивэна

Оренда мінівену – «За» та «Проти»

Оренда мінівену з кожним роком стає все популярнішою, адже цей транспорт дає набагато більше зручностей, ніж звичайний автомобіль і краще підходить для сімейних або компанійських поїздок. Водночас багато хто називає цей транспорт мікроавтобусів, у зв’язку з чим виникає багато непорозумінь.

Різниця між мінівеном та мікроавтобусом – істотна, як і завдання, які вони вирішують. Якщо перекладати з англійської, то мінівен означає «маленький фургон». Це, по суті, той самий автомобіль, але зі збільшеною кількістю посадкових місць, великим комфортом та вантажопідйомністю. Якщо порівнювати з мікроавтобусом, він програє йому за цими параметрами, однак і призначений зовсім не для масових і тим більше рейсових пасажирських перевезень. Цей вид транспорту стає чудовим рішенням, якщо загальна кількість пасажирів не перевищує 8 осіб.

Переваги оренди мінівену

Відмінними рисами мінівену можна назвати просторий та комфортний салон, а також можливість перевезення більш габаритного ручного багажу. Відстань між сидіннями та висота стелі в салоні забезпечують пасажирам більше зручності, завдяки чому такий транспорт можна використовувати під час поїздок на далекі дистанції.

Як уже було сказано, мінівен має гарну місткість – кращу, ніж у хетчбека або седана, а додаткова трансформація кількох сидінь дає можливість розмістити в салоні габаритні вантажі. Це відмінне рішення для поїздок на шопінг та шоп-турів за кордон.

Комфортабельний салон мінівену добре підходить для організації трансферу VIP-гостей з вокзалів та аеропортів, розвезення запрошених на корпоративи та весільні заходи. При цьому фінансово оренда мінівену обійдеться набагато менше, ніж замовлення двох легкових автомобілів для тієї ж кількості пасажирів.

Ще одна важлива перевага мінівену – це його маневреність, яка дозволяє використовувати цей транспорт в умовах завантаженого міського трафіку.

Недоліки оренди мінівену

Мінівен – це все ж таки легковий автомобіль, а не автобус і не вантажний транспорт, і для перевезення занадто важких вантажів або їх великої кількості він не призначений. Як не підходить він і для великих колективів – на відміну від мікроавтобуса в салоні не можна стояти, а тому загальна кількість пасажирів зазвичай обмежена вісьмома пасажирами. Для порівняння, мікроавтобус може перевозити до 19 пасажирів.

На цьому загалом недоліки мінівену і закінчуються і при грамотній організації поїздки його вибір може стати по-справжньому вигідним. Він добре підходить для сімейних поїздок та користується величезною популярністю у любителів активного відпочинку та подорожей!