mersedes sprinter

Скільки місць буває в мікроавтобусах

Мікроавтобус є транспортним засобом для посадки пасажирів у кількості від 8 до 21. Спочатку під терміном мікроавтобуси малися на увазі всі автомобілі легкового типу з вагонним кузовом, пізніше в окремий клас віднесли мінівен (з кількістю місць для перевезення пасажирів не більше восьми осіб).

Мікроавтобуси набули широкого поширення у сфері пасажирських перевезень, завдяки компактності розмірів, маневреності, економічності використання.

Сьогодні на дорогах країни можна зустріти сотні автобусів малих габаритів, які активно використовуються для відпочинку та подорожей, корпоративів та трансферу, інших видів перевезення людей на різні відстані.

Оренда мікроавтобусів 8-21 посадкових місць

Транспортна компанія «TravelBus» пропонує комерційним та державним підприємствам та організаціям, приватним підприємцям та фізичним особам пасажирські міжнародні та міжміські перевезення за доступною вартістю.

У штаті компанії працюють професійні водії з багатим практичним досвідом водіння, які безпечно довезуть людей до необхідного місця у комфортних та зручних мікроавтобусах.

Орендувати можна транспорт для перевезення людей за готівковим та безготівковим розрахунком на різні відстані.

Вибір мікроавтобусів у «TravelBus»

Компанія пропонує оренду мікроавтобусів, замовити послуги з перевезення людей у таких видах автобусів малих габаритів:

  • Renault Trafic. Призначений для пасажирських перевезень трохи більше 8 людина. У салоні комфортно та чисто, працює система вентиляції, кондиціювання та підігріву, створюючи оптимальний мікроклімат для пасажирів;
  • Mercedes-Benz Sprinter Цей вид транспортного засобу може одночасно вмістити 21 пасажир. Мікроавтобус обладнаний: сидіннями, підлокітниками та ременями безпеки, що розкладаються, вікна тоновані, в салоні встановлена система клімат контролю.

Переваги оренди мікроавтобусів у «TravelBus»

Звернувшись до компанії клієнти можуть розраховувати на:

  • безпеку та надійність перевезення людей;
  • професіоналізм водіїв, ввічливих та тактичних;
  • високий рівень сервісу та обслуговування;
  • комфортні чисті та затишні салони транспортних засобів;
  • укладання “прозорого” договору на послуги перевезення;
  • доступну вартість послуг.

Звертайтесь! Чекаємо на ваші дзвінки!