Поездки на Азовское море

Поїздки на Азовське море з Дніпра

Комфортні поїздки на Азовське море з Дніпра

Поїздки на Азовське море із Дніпра. Настало літо, а значить час планувати незабутню відпустку. Куди українці найчастіше прагнуть поїхати відпочивати? Так, багато хто планує дачний відпочинок, але, все-таки, найпопулярніший в Україні відпочинок на морі.

Не всі можуть дозволити собі відлетіти на дорогий закордонний курорт. Але навіщо, якщо й у нас безліч місць, де можна класно провести час, відпочити та набратися сили перед новим робочим роком.

Як тільки ви визначитеся з місцем, куди хочете відправитися, відразу виникає й інше питання: як дістатися місця призначення? Є кілька варіантів. Перший – поїздка власною машиною. Але тут одразу явні недоліки: довга та стомлива дорога, а також величезні витрати на бензин. Другий – вирушити до моря потягом. Але й тут мало хорошого: не завжди вдається купити квитки, відсутність комфорту, галасливі сусіди тощо. Але є третій варіант – поїхати мікроавтобусом на море!

Замовити поїздку на море – без зайвого клопоту та проблем

Компанія «TravelBus» вже подбала про вашу зручність та комфорт! Ми пропонуємо організувати перевезення пасажирів на сучасному, комфортабельному один з найпростіших мінівенів Renault Trafic до місця відпочинку.

Чому варто вибрати саме нас?

  • Доступні ціни (замовити поїздку на море може дозволити собі кожен);
  • Кондиціонер у салоні (за вікном +30, а ви насолоджуєтеся бадьорою прохолодою);
  • Безпека (всі наші водії мають великий досвід водіння та добре знають маршрут, а мікроавтобус вчасно проходить технічний контроль);
  • Зручні крісла (в салоні з комфортом можуть розміститися 8 осіб);
  • Тоновані вікна та розетки (не проблема, якщо села батарея на смартфоні – ви можете зарядити її прямо в дорозі);

Велике багажне відділення (немає потреби забивати салон валізами – все поміститься в багажнику).

Пасажирські перевезення на море з Дніпра – швидко та зручно

Якщо ви мешкаєте безпосередньо в Дніпрі або поблизу нього – поїздка до моря для вас не проблема! Ми заберемо вас з будь-якої точки міста і за короткий термін доставимо за місцем призначення.

Пропонуємо послуги мікроавтобуса у Дніпрі за маршрутом, який ви самі оберете:

Дніпро – Бердянськ;
Дніпро – Генічеськ;
Дніпро – Генічна Гірка (Генгірка);
Дніпро – Кирилівка;
Дніпро – Щасливцеве;
Дніпро – Стрілкове;
Дніпро – Приморськ.

Навіщо витрачати час та сили на організацію дороги? Довірте ці завдання нам! Компанія «TravelBus» зробить все, щоб ваша літня відпустка почалася якнайкраще. Поїздки на Азовське море з Дніпра – це швидко, комфортно та вигідно.

Переконайтеся самі!